Navíjače na solárnu plachtu

Navíjacie zariadenia na bazén

Navíjacie zariadenia na bazén pre solárnu plachtu na jednoduché zakrytie bazéna. Navíjacie zariadene umožní zakryť aj odkryť bazén, aj keď nebude po ruke žiadny pomocník.
Výhodou bazénového navíjača nie je len jednoduchá manipulácia s plachtou, ale aj predĺženie životnosti solárnej plachty. Plachta je navíjaná na navíjač rovnomerne, bez zbytočného tlaku na bublinky. Navíjacie zariadenie na bazén plachtu neskladá, ale namotáva. Vďaka tomu nedochádza k prelamovaniu plachty v zložených miestach. Solárnu plachtu je možné na navíjaciu tyč uskladniť aj v zimnom období.


Typy navíjacích zariadení na bazén

  • Pojazdný navíjač s kolesami vhodný pre všetky typy bazénov. Navíjač je možné od bazéna pohodlne odviezť.
  • Prenosný navíjač ideálny pre oválne a obdĺžnikové bazény s možnosťou presunutia na ľubovoľné miesto.
  • Pevný navíjač na pevné prichytenie k podlahe pri bazéne. Navíjač vhodný pre bazény ovál a obdĺžnik.
  • Výškovo nastaviteľný navíjač s pevným uchytením pre bazény, ktoré sú čiastočne nad terénom.
  • Navíjač na uchytenie na stenu pri bazéne. Ak nemáte okolo bazéna dostatok miesta, je potom tento navíjač dobrou voľbou.

Navíjač na solárnu plachtu
Bazénový navíjač pojazdný

Pojazdný navíjač na solárnu plachtu pre bazény 2,6 – 4,3 m. Súčasťou navíjača je hliníková teleskopická tyč, nerezové stojany, úchytky na solárnu plachtu a inštalačný materiál.

Prenosný bazénový navíjač

Prenosný navíjač na solárnu plachtu pre bazény 2,6 – 4,3 m. Súčasťou navíjača je hliníková teleskopická tyč, nerezové stojany, úchytky na solárnu plachtu a inštalačný materiál.

Pevný bazénový navíjač

Pevný navíjač na solárnu plachtu pre bazény 2,6 – 4,3 m. Súčasťou navíjača je hliníková teleskopická tyč, nerezové stojany, úchytky na solárnu plachtu a inštalačný materiál.

Bazénový navíjač na stenu

Navíjač na uchytenie na stenu pre bazény 2,6 – 4,3 m. Súčasťou navíjača je hliníková teleskopická tyč, nerezové stojany, úchytky na solárnu plachtu a inštalačný materiál.